D Grubu'nda yer alan millilerimiz, 27 Kasım Pazar günü saat 18.00’de Slovenya ile karşı karşıya gelecek.
D Grubu'nda yer alan millilerimiz, 27 Kasım Pazar günü saat 18.00’de Slovenya ile karşı karşıya gelecek.
A Kadın Milli Takımımız Arnavutluk'u Mağlup Etti
A Kadın Milli Takımımız Arnavutluk'u Mağlup Etti
A Kadın Milli Takımımız, FIBA 2023 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde  Arnavutluk ve Slovenya’yı konuk edecek.
A Kadın Milli Takımımız, FIBA 2023 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde Arnavutluk ve Slovenya’yı konuk edecek....
EuroCup Women 2022-23 5. Hafta
EuroCup Women 2022-23 5. Hafta
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2022-23 8. Hafta
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2022-23 8. Hafta
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2022-23 11. Hafta
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2022-23 11. Hafta
Basketbol Gençler Ligi 2022-23 6. Hafta
Basketbol Gençler Ligi 2022-23 6. Hafta
Kadınlar Basketbol Ligi 4. Hafta EMLAK KONUT
Kadınlar Basketbol Ligi 4. Hafta EMLAK KONUT
ŞAMPİYON U-14 Takımımız Kupamızı Başkanımıza Takdim Etti
ŞAMPİYON U-14 Takımımız Kupamızı Başkanımıza Takdim Etti
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Takımımız
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi Takımımız
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Takımımız
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Takımımız
Basketbol Gençler Ligi Takımımız
Basketbol Gençler Ligi Takımımız
BOTAŞ
NESİBE AYDIN

01/12/2022

14:00

Ankara Spor Salonu / ANKARA

GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING
BOTAŞ

04/12/2022
Ahmet Cömert SPor Salonu / İSTANBUL

BOTAŞ
ÇANKAYA ÜNİVERİTESİ

11/12/2022 14:00
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BEŞİKTAŞ
BOTAŞ

Belirlenmedi
BJK Emlakjet Spor Kompleksi

BOTAŞ
TUFAN METALURJİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

RİZE BELEDİYESİ
BOTAŞ

Belirlenmedi
Rize Yenişehir Spor Salonu / RİZE

OGM ORMANSPOR
BOTAŞ

Belirlenmedi
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu

BOTAŞ
ÇBK MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDİNG
BOTAŞ

Belirlenmedi
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu / İSTANBUL

ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL
BOTAŞ

Belirlenmedi
Antalya Spor Salonu / ANTALYA

BOTAŞ
EMLAK KONUT

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
FENERBAHÇE GELİŞİM

28/11/2022

19:30

Ankara Spor Salonu / ANKARA

DİBA
BOTAŞ GELİŞİM

03/12/2022 13:30
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE

09/12/2022 17:30
Ankara Spor Salonu / ANKARA

TOURISM X BOĞAZİÇİ BASKETBOL
BOTAŞ GELİŞİM

Belirlenmedi
Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksi / İSTANBUL

BOTAŞ GELİŞİM
TARSUS BELEDİYESİ

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BOTAŞ GELİŞİM
TURGUTLU BELEDİYESPOR

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ
BOTAŞ GELİŞİM

Belirlenmedi
Vali Hüseyin Öğütcen Spor Salonu / İZMİR

BOTAŞ GELİŞİM
İZMİT BELEDİYESPOR

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

EMLAK KONUT
BOTAŞ GELİŞİM

Belirlenmedi
Başakşehir Spor Kompleksi / İSTANBUL

FERHATOĞLU EDREMİT BLD.GÜRESPOR
BOTAŞ GELİŞİM

Belirlenmedi
Edremit Spor Salonu / BALIKESİR

BOTAŞ GELİŞİM
KARABULUT ELAZIĞ BASKETBOL

Belirlenmedi
Ankara Spor Salonu / ANKARA

BGL TAKIMI
GALATASARAY

27/11/2022

19:00

Ankara Spor Salonu (Küçük) / ANKARA

ÇANKAYA ÜNİVERİTESİ
BGL TAKIMI

03/12/2022 14:00
Çankaya Üniversitesi Olimpik Spor Salonu / ANKARA

BGL TAKIMI
ASİLADA İNŞAAT EGE GELİŞİM

10/12/2022 17:00
Ankara Spor Salonu (Küçük) / ANKARA

DÜZCE ATLETİK
BGL TAKIMI

17/12/2022
Başakşehir Merkez Spor Kompleksi / DÜZCE

BGL TAKIMI
İSTANBUL BASKETBOL FENERİ

24/12/2022
Ankara Spor Salonu (Küçük) / ANKARA

ÇBK MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ
BGL TAKIMI

07/01/2023
Servet Tazegül Spor Salonu / MERSİN

BGL TAKIMI
HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

14/1/2023
Ankara Spor Salonu (Küçük) / ANKARA

GALATASARAY
BGL TAKIMI

21/1/2023
Ahmet Cömert Spor Salonu / İSTANBUL

BGL TAKIMI
ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

28/1/2023
Ankara Spor Salonu (Küçük) / ANKARA

TAKIM G M P
 1 ÇBK MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ  6   1   13 
 2 GALATASARAY ÇAĞDAŞ FAKTORING  6   1   13 
 3 FENERBAHÇE ALAGÖZ HOLDİNG  5   2   12 
 4 NESİBE AYDIN  5   2   12 
 5 BOTAŞ  5   2   12 
 6 EMLAK KONUT  4   3   11 
 7 TUFAN METALURJİ HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  4   3   11 
 8 ÇANKAYA ÜNİVERİTESİ  3   4   10 
 9 MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL  3   4   10 
 10 OGM ORMANSPOR  2   5   9 
 11 BEŞİKTAŞ  2   5   9 
 12 BURSA ULUDAĞ BASKETBOL  2   5   9 
 13 ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL  2   5   9 
 14 RİZE BELEDİYESİ  0   7   7 
TAKIM G M P
 1 TARSUS BELEDİYESİ  9   1   19 
 2 BOTAŞ GELİŞİM  9   1   19 
 3 FENERBAHÇE GELİŞİM  8   2   18 
 4 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE  7   3   17 
 5 İZMİT BELEDİYESPOR  6   4   16 
 6 KIRKLARELİ BASKETBOL  6   4   16 
 7 FERHATOĞLU EDREMİT BLD.GÜRESPOR  6   4   16 
 8 KARABULUT ELAZIĞ BASKETBOL  6   4   16 
 9 TOURISM X BOĞAZİÇİ BASKETBOL  6   4   16 
 10 EMLAK KONUT  4   6   14 
 11 TURGUTLU BELEDİYESPOR  3   7   13 
 12 ALANYA BELEDİYESPOR ANTALYA GÜNEŞİ GSK  3   7   13 
 13 URLA BELEDİYESİ  3   7   13 
 14 DİBA  3   7   13 
 15 HDİ SİGORTA YALOVA VİP  1   9   11 
 16 KARŞIYAKA ÇARŞI KOLEJİ  0   10   10 
TAKIM G M P
 1 BOTAŞ  5   0   10 
 2 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ  5   0   10 
 3 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ  3   2   8 
 4 ÇBK MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ  3   2   8 
 5 DÜZCE ATLETİK  2   3   7 
 6 GALATASARAY  1   4   6 
 7 HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  1   4   6 
 8 ASİLADA İNŞAAT EGE GELİŞİM  0   5   5 
Asist Lideri Tüm Liste
0
Asist
Sevgi UZUN
Sayı Lideri Tüm Liste
0
Sayı
Sevgi UZUN
Ribaund Lideri Tüm Liste
0
Ribaund
Victoria Ayo MACAULAY
1
BUKET ÜNAL
BUKET ÜNAL
  • DOĞUM TARİHİ 06.03.2001
  • MEVKİ 3
3
Meltem AVCI
Meltem AVCI
  • DOĞUM YERİ BALIKESİR
  • DOĞUM TARİHİ 30.01.1997
  • MEVKİ 3 - 4
4
Saliha MANDIRACI
Saliha MANDIRACI
  • DOĞUM YERİ DÜZCE
  • DOĞUM TARİHİ 10.03.2002
  • MEVKİ 1 - 2
5
Melis GÜLCAN
Melis GÜLCAN
  • DOĞUM YERİ İSTANBUL
  • DOĞUM TARİHİ 28.05.1996
  • MEVKİ 3-4
6
Rana UÇAR
Rana UÇAR
  • DOĞUM YERİ Düzce
  • DOĞUM TARİHİ 03.10.2002
  • MEVKİ 2
7
Ayşegül Günay ALADAĞ
Ayşegül Günay ALADAĞ
  • DOĞUM YERİ İZMİT
  • DOĞUM TARİHİ 26.10.1992
  • MEVKİ 1
8
Erdenay TOPÇU
Erdenay TOPÇU
  • DOĞUM YERİ RİZE
  • DOĞUM TARİHİ 09.09.2000
  • MEVKİ 2
9
Pelin GÜLÇELİK
Pelin GÜLÇELİK
  • DOĞUM TARİHİ 16.05.2002
  • MEVKİ 2 - 3
10
Sevgi UZUN
Sevgi UZUN
  • DOĞUM YERİ İSTANBUL
  • DOĞUM TARİHİ 25.11.1997
  • MEVKİ 1 - 2
11
Sehernaz ÇİDAL
Sehernaz ÇİDAL
  • DOĞUM YERİ ADANA
  • DOĞUM TARİHİ 18.04.1995
  • MEVKİ 2-3
13
Burcu BÜYÜKAYAN
Burcu BÜYÜKAYAN
  • DOĞUM TARİHİ 29.01.2002
  • MEVKİ 4 - 5
14
Egle SVENTORAITE
Egle SVENTORAITE
  • DOĞUM YERİ LİTVANYA
  • DOĞUM TARİHİ 16.05.1991
  • MEVKİ 5
16
Işılay EĞİN
Işılay EĞİN
  • DOĞUM YERİ ERZURUM
  • DOĞUM TARİHİ 16.03.2001
  • MEVKİ 4 - 5
20
Victoria Ayo MACAULAY
Victoria Ayo MACAULAY
  • DOĞUM YERİ AMERİKA
  • DOĞUM TARİHİ 07.08.1990
  • MEVKİ 4 - 5
24
Destiny Dawn SLOCUM
Destiny Dawn SLOCUM
  • DOĞUM YERİ USA
  • DOĞUM TARİHİ 09.09.1997
  • MEVKİ 1 - 2
30
Rohani Zilan KIRAN
Rohani Zilan KIRAN
  • DOĞUM TARİHİ 11.02.2000
  • MEVKİ 2
BUKET ÜNAL
Meltem AVCI
Saliha MANDIRACI
Melis GÜLCAN
Rana UÇAR
Ayşegül Günay ALADAĞ
Erdenay TOPÇU
Pelin GÜLÇELİK
Sevgi UZUN
Sehernaz ÇİDAL
Burcu BÜYÜKAYAN
Egle SVENTORAITE
Işılay EĞİN
Victoria Ayo MACAULAY
Destiny Dawn SLOCUM
Rohani Zilan KIRAN
Galeri
Başkanımız’ın Mesajı

Değerli Basketbol severler,

Kadın Basketbolunun en köklü ve önemli kulüplerinden birisi olan Botaşsporumuz mazisinde bir çok başarı ve kupalar kazanmış bir çok yeniliğe imza atmış hedefleri olan bir spor kulübüdür. 34 yıllık bir tecrübeye sahip olan Botaşspor özellikle alt yapısıyla Türk gençlerinin adeta şans kapısı olmuştur. Bir çok Türk genci Botaşspor sayesinde Basketbolla tanışmış ve hayatı değişmiştir.tamamını oku

Dr.Kerim TAŞKIRAN
Kulüp Başkanı